Ohlášky 6.10. 2024 – 27. neděle v mezidobí

06. 10. 2024

Bohoslužby v týdnu jsou podle rozpisu, více info k nalezení zde.

Svátky v týdnu:
Pondělí – památka Panny Marie Růžencové

Odpoledne v 15.00 hod. bude v kostele růžencová pobožnost a svátostné požehnání.

Na pomoc obětem povodní naše farnost darovala 82 029 Kč.

Česká biskupská konference a Ekumenická rada církví v ČR se připojují k iniciativě Federace židovských obcí v ČR a společně vyjadřují solidaritu s památkou obětí a rukojmími, kteří byli zavražděni a uneseni hnutím Hamás 7. října 2023. V den tohoto výročí, 7. října 2024, se proto v 19 hodin rozezní zvony na kostelích, kaplích a modlitebnách po celé ČR jako symbol připomínky obětí a jako výzva k zastavení války ve Svaté zemi.

Dnes při mši sv. zahrál a zazpíval dětský sboreček, který bude zpívat, vždy o první neděli v měsíci při mši svaté v 10.00 hod. Do sborečku jsou zvány všechny děti, které rády zpívají. Sboreček vedou Petr Lacman a Jana Gotfrýdová, rádi Vám dají další informace.

Ve čtvrtek večer v 19.00 se v kostele sejdou členové chámového sboru. Jde o první zkoušku, kdy se domluví repertoár a četnost zkoušek. Ze zkušenosti minulých let budou moc vítáni muži do tenoru.

20. října bude misijní neděle a ve farnosti budeme pořádat misijní jarmark. Kdo je ochoten zapojit se do organizace jarmarku, kontaktujte prosím Janu Gotfrýdovou.