Ohlášky 23.4. 2023 – 3. neděle velikonoční 

23. 04. 2023

Bohoslužby v týdnu jsou podle rozpisu, více info k nalezení zde.

Odpoledne v 16.00 bude příprava na biřmování.

Posezení u cimbálové muziky. Ve čtvrtek 27. dubna od 16.00 hod. zahraje v sále DC cimbálová muzika VUS Ondráš. Na toto posezení jsou zváni všichni farníci, ale především ti, kteří se účastnili s Ondrášem adventního natáčení. Bude připraveno i malé občerstvení.

Diecézní setkání mládeže letos proběhne v Žarošicích v sobotu 13.5. 2023. Akce je určená pro mládež celé brněnské diecéze ve věku 12-25 let. Zájemci se přihlašujte do 24.4.2023 přes online formulář uvedený na webových stránkách Diecézního centra mládežeZde také naleznete další informace. Pro účastníky z brněnského děkanátu nabízíme možnost společného odjezdu z Brna. V takovém případě uveďte v přihlašovacím formuláři možnost „doprava zajištěná knězem“. Více informací potom dostanou přihlášení emailem.

Zpět