Svátek Křtu Páně

27. 01. 2019

Bohoslužby: 7.30 za farníky a dobrodince, 9.00 a 10.30. Mši v 9.00 a 10.30 slouží otec Jan Kotík z Řečkovic, kde má mše sv. náš duchovní správce. Tamější farnost nám na stavbu našeho kostela daruje nedělní sbírku jako projev svojí solidarity s námi. Mnohokrát děkujeme!

Dnes a příští neděli od 10.00 do 10.30 budou v šatně v prodeji vstupenky na náš tradiční ples farností Kr. Pole a Lesná. Ten se uskuteční v pátek 25. ledna.

Dnes odpoledne v 16.00 budeme promítat dalších díly seriálu příběhů Káji Maříka. Srdečně zveme! Přiveďte i své přátele.

Dnes končí vánoční doba a začíná liturgické mezidobí. Ve čtvrtek je památka sv. Antonína, opata, v pátek P. Marie, matky jednoty křesťanů, kterou začíná Týden modliteb za sjednocení křesťanů.

V pondělí večer je schůze farní rady.

Úklid Centra tento týden zajistí skupina mládeže.

Ve středu v 13.00 zde bude pohřeb pana Roberta Stehlíka, původem ze Seifertovy ulice, a v pátek v 11.00 paní Milady Strejciusové z Ježkovy ulice.

Příští  neděli bude sbírka na stavbu našeho kostela. Pán Bůh zaplať za vaše dary a příspěvky. Navečer v 17.00 zde vystoupí soubor Mister Swing, který zde již jednou s velkým úspěchem koncertoval.

Během času se zde našlo několik brýlí. Je možno se na ně povídat v sakristii.

Dnes odpoledne v 16.30 se v kostele v Kr. Poli uskuteční vánoční koncert duchovní hudby.

Městská část Brno-Sever zve seniory na přípitek s panem starostou tento čtvrtek v 15.30 do Lidového domu v Husovicích, Musilova 4.