Slavnost Zjevení Páně

27. 01. 2019

Bohoslužby: 7.30, 9.00 za farníky a dobrodince a 10.30. Můžete si odnést do svých domovů svěcenou vodu, kousek požehnané křídy a pár zrnek kadidla.

Navečer v 17.00 se uskuteční vánoční koncert našeho oblíbeného pěveckého sboru Živé rytmy. Všichni jste srdečně zváni. Přiveďte i své přátele.

Úklid Centra tento týden zajistí skupina žen v úterý dopoledne.

Příští neděli bude svátek Křtu Páně, kterým končí doba vánoční. O. Pavel bude sloužit mše sv. v Řečkovicích. Tamější farnost nám daruje svoji nedělní sbírku na stavbu našeho kostela a její farář o. Jan Kotík bude mít zde mši v 9.00 a 10.30.

Příští neděli v 16.00 se uskuteční promítání dalších dílů seriálu příběhů Káji Maříka.

V neděli 20. ledna v 17.00 zde vystoupí soubor Mister Swing, který zde již jednou s velkým úspěchem koncertoval.

Vrátily se nám nějaké neprodané kalendáře. Pokud máte možnost, pokuste se je ještě nabídnout svým přátelům a známým za sníženou cenu, která téměř odpovídá výrobním nákladům.

Během času se zde našlo několik brýlí. Je možno se na ně povídat v sakristii.