Ohlášky 7. 3. 2021 – 3. neděle postní

06. 03. 2021

Dnes je 3. neděle postní. Bohoslužby je možno konat při zaplnění max. 10 % míst k sezení. V našem kostele se může rozmístit 30 účastníků. Po naplnění tohoto počtu prosíme další věřící (do počtu 20), aby se účastnili mše sv. v sále Duchovního centra, kam je přenášen zvuk z kostela.

V sobotu je výroční den zvolení papeže Františka. Vzpomeňme na něj v modlitbách.

Bohoslužby v týdnu jako obvykle, více info zde:V úterý je v 17.00 společná a ve čtvrtek soukromá adorace po mši do 9.00. V pátek po celou postní dobu v 17.30 se modlíme křížovou cestu, kterou mají na starost různé skupiny farnosti, tentokrát mládež farnosti.

Ve středu po mši uspořádáme po delší době v kostele při splnění protivirových opatření schůzi farní rady.

Služba v kanceláři: po, stř, pá: 14.30 – 17.00.

Úklid kostela má na starosti první skupina žen.

Příští neděle bude 4. postní: mše sv. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00.

Před bohoslužbami se modlíme o přímluvu naší s. Restituty za ukončení pandemie. Modlitbu najdete na menším obrázku s jejím portrétem.

Farnost Líšeň nemá zájem o naše provizorní lavice, které budou v dohledné době postupně nahrazovány novými, proto je nabízíme farníkům.

Zemřel otec František Lízna, jeden z těch, kdo stáli u zrodu naší farnosti a Duchovního centra. Pohřeb pro pozvané účastníky v pátek v 15.00 z jezuitského kostela bude přenášet TV Noe. Parte si můžete přečíst na vývěsce.

Ohlášky z minulého týdne

Zpět