Ohlášky 7. 2. 2021 – 5. neděle v mezidobí

06. 02. 2021

Bohoslužby je možno konat při zaplnění max. 10 % míst k sezení. V našem kostele se může rozmístit 30 účastníků. Po naplnění tohoto počtu prosíme další věřící (do počtu 20), aby se účastnili mše sv. v sále Duchovního centra, kam je přenášen zvuk z kostela.

Ve všední dny jsou bohoslužby jako obvykle, více info zde. V úterý je v 17.00 společná adorace a ve čtvrtek je soukromá adorace po mši do 9.00. Ve středu je Památka sv. Scholastiky, ve čtvrtek je památka P. Marie Lurdské, Světový den nemocných.

Služba v kanceláři: po, stř, pá: 14.30 – 17.00.

Úklid kostela má na starosti ve čtvrtek druhá skupina žen.

Příští neděle bude 6. v liturgickém mezidobí: mše sv. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00. 

Ve středu 17. února bude Popeleční středa. Plánujeme 4 mše sv.: 7.00, 9.00, 16.00 a 18.00. 

Před bohoslužbami se modlíme o přímluvu naší s. Restituty za ukončení pandemie. Modlitbu najdete na menším obrázku s jejím portrétem.

Kdo jste požádali o vystavení daňového potvrzení, můžete si ho vyzvednout v sakristii. Upozorněte prosím i ty, kteří zde nejsou přítomni.

Valentinská pouť v kostele u sv. Michala bude 14. 2. 2021 on-line. Navzdory současné situaci se můžete vypravit na pouť odkudkoliv prostřednictvím TV Noe nebo na jejich YouTube kanále. Začínáme mší svatou v 10 hodin. Těšit se můžete na přednášku jáhna Jana Špilara na téma: Vše, co jste chtěli vědět o vztazích a bojíte se zeptat. Celý program hudebně doprovodí dívčí brněnská skupina Break Falls.

 

Zpět

Ohlášky z minulého týdne