Ohlášky 5.12. 2021 – 2. neděle adventní

04. 12. 2021

Svátky v týdnu:
Úterý – památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
Středa – slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Ve středu budou mše svaté ráno v 7.00 a večer v 18.00 hod.
V ostatní dny bude pravidelný rozpis bohoslužeb.

Dnes odpoledne (v neděli 5.12.) bude v 16.00 svátostné požehnání a po požehnání nás i přes všechna opatření krátce navštíví sv. Mikuláš s andělským doprovodem, aby potěšil děti drobnými dárečky. Všechny děti srdečně zveme.

Zapisujeme úmysly na mše svaté pro rok 2022.

Farní synodální skupinky se schází v pondělí a ve středu.

V sobotu 4. prosince byla ve farnosti zahájena pobožnost prvních mariánských sobot.

Do společenství Živého růžence zatím vstoupilo 7 zájemců.

Sestry vincentky prosí, jako každý rok, o napečení cukroví pro nemocné a osamělé na vánoce. Cukroví přineste do 12. prosince a v pondělí 13 prosince v 14h budeme balit balíčky, které se budou roznášet. Děkujeme

Zpět