Ohlášky 29.8. 2021 – 22. neděle v mezidobí

29. 08. 2021

Nedělní bohoslužby v 8.00 a 10.00 hod.

Bohoslužby v týdnu jako obvykle, více info k nalezení zde. Adorace v úterý v 17.00 a čtvrtek po ranní mši svaté.

Svátky v týdnu:
Pátek – památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve
První pátek v měsíci, od 17.00 bude v kostele příležitost ke zpovědi.

Příští neděle bude 23. v mezidobí a bohoslužby budou v 8.00 a 10.00 hod.

Vzadu v kostele i na internetových stránkách farnosti najdete formulář přihlášky dětí do vyučování náboženství. Prosím, přihlášku vyplňte a odevzdejte do sakristie nebo do poštovní schránky.
Ve středu 18.45 bude v sakristii schůzka těch, kteří jsou ochotni v nastávajícím školním roce vyučovat náboženství.

K dispozici je stolní kalendář na rok 2022. Každá rodina farnosti si může jeden kus odebrat bez poplatku. Cena kalendáře je 70,- Kč.
Děkujeme všem, kdo v týdnu chodili připravovat poštovní zásilky, 6.000 obálek s kalendáři pro dárce a dobrodince, kteří přispívali na stavbu kostela.

Větší počet výtisků Katolického týdeníku zůstane v kostele neodebrán. Nezapomínejte odebírat týdeník, je na stolečku ve spojovací chodbě.

Prosíme farníky o zajištění hlídání kostela na příští sobotu a neděli odpoledne. Zapište se v sakristii. Děkujeme.

Ohlášky z minulého týdne