Ohlášky 24.10. 2021 – 30. neděle v mezidobí

24. 10. 2021

Bohoslužby v týdnu jsou podle pravidelného rozpisu, více info k nalezení zde.

Svátky v týdnu:
Čtvrtek – svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
Pátek – památka bl. Marie Restituty Kafkové, panny a mučednic

V pátek bude v naší farnosti celodenní výstav Eucharistie. Adorační den bude zahájen ráno v 8.00 mší svatou a ukončen mší svatou večer v 18.00 hod. V pátek si budeme liturgicky připomínat památku patronky našeho kostela bl. Marie Restituty. Večerní mši svatou celebrovat pan děkan, Václav Slouk.

Příští neděle bude 31. v mezidobí.

Ve středu večer v 18.45 bude setkání akolytů, kteří slouží v naší farnosti.

Od pondělí 25. října je podle nařízení vlády ČR nutno zachovávat přísnější hygienická opatření při shromážděních v uzavřených prostorách. Při návštěvě kostela je z hlediska těchto opatření nutno používat především respirátor. Děti si budou pro znamení kříže přistupovat až po mši svaté, po požehnání před odchodem kněze do sakristie.

Ohlášky z minulého týdne
Zpět