Ohlášky 21. 2. 2021 – 1. neděle postní

20. 02. 2021

Bohoslužby je možno konat při zaplnění max. 10 % míst k sezení. V našem kostele se může rozmístit 30 účastníků. Po naplnění tohoto počtu prosíme další věřící (do počtu 20), aby se účastnili mše sv. v sále Duchovního centra, kam je přenášen zvuk z kostela. 

1.neděle postní, sbírka na charitativní projekty Sv. otce, zvaná Svatopetrský haléř. Pán Bůh zaplať za vaše dary a příspěvky!

V pondělí je svátek Stolce sv. apoštola Petra.

Bohoslužby v týdnu jsou jako obvykle, více info zde. V úterý je v 17.00 společná adorace a ve čtvrtek je soukromá adorace po mši do 9.00. V pátek po celou postní dobu v 17.30 se modlíme křížovou cestu, kterou mají na starost různé skupiny farnosti, tentokrát naši muži.

Služba v kanceláři: po, stř, pá: 14.30 – 17.00.

Příští neděle bude 2. postní: mše sv. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00.

Před bohoslužbami se modlíme o přímluvu naší s. Restituty za ukončení pandemie. Modlitbu najdete na menším obrázku s jejím portrétem.

Děkujeme všem, kdo jste ochotni v sobotu a neděli odpoledne v kostele hodinu či dvě pohlídat přicházející návštěvníky. I nadále prosíme o tuto službu. Přihlaste se prosím v sakristii.

 

Fond PULS děkuje za veškerou spolupráci v uplynulém roce a informuje: „Kvůli trvající pandemii musíme čelit nejrůznějším omezením, která mají dopad na pastoraci ve farnostech i na jejich hospodaření. V této souvislosti nabízíme pomoc v podobě nového nástroje na snížení příspěvku farnosti. Za každého aktivního donátora, který se letos registruje, bude příspěvek farnosti snížen o 500 Kč. Využití tohoto nástroje může výrazně pomoci hospodaření farnosti. Někde se věřící v době omezeného konání kostelních sbírek naučili podporovat svoji farnost prostřednictvím donátorství. Nabízíme také možnost, že pokud dary donátorů přesáhnou stanovený příspěvek pro rok 2021, bude výše přeplatku zaslána na účet farnosti.“ (info zde)

 

Zpět

Ohlášky z minulého týdne