Ohlášky 14. 3. 2021 – 4. neděle postní

13. 03. 2021

Dnes je 4. neděle postní. Bohoslužby je možno konat při zaplnění max. 10 % míst k sezení. V našem kostele se může rozmístit 30 účastníků. Po naplnění tohoto počtu prosíme další věřící (do počtu 20), aby se účastnili mše sv. v sále Duchovního centra, kam je přenášen zvuk z kostela.

V pátek o slavnosti sv. Josefa budou 2 mše sv.: navíc ráno v 7.00 a pravidelná v 18.00.

Bohoslužby v týdnu jako obvykle, více info zde. V úterý je v 17.00 společná a ve čtvrtek soukromá adorace po mši do 9.00. V pátek po celou postní dobu v 17.30 se modlíme křížovou cestu, kterou mají na starost různé skupiny farnosti.

Služba v kanceláři: po, stř, pá: 14.30 – 17.00.

Úklid kostela má na starosti první skupina žen.

Příští neděle bude 5. postní: mše sv. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00.

Před bohoslužbami se modlíme o přímluvu naší s. Restituty za ukončení pandemie. Modlitbu najdete na menším obrázku s jejím portrétem.

Lavice v kostele budou v dohledné době postupně nahrazovány novými. Staré lavice nabízíme zdarma farníkům.

Zdědili jsme byt 2 + kk na Vinohradech. Nabízíme ho zájemcům.

Nemůžeme počítat, že by se bohoslužeb Svatého týdne mohlo účastnit více věřících než dosud. Protože budou každý den jen jedny bohoslužby, prosíme, abyste přišli pouze na bohoslužbu buď Zeleného čtvrtku (18.00), nebo Velkého pátku (15.00), nebo Velikonoční vigilie (19.00). Zapište se prosím už dnes na seznam vzadu v kostele. Na Velký pátek a Bílou sobotu bude kostel otevřen prakticky po celý den pro soukromou modlitbu. Sv. zpověď si vykonejte pokud možno co nejdříve. Zpovídáme ve všední dny zpravidla půl hodiny před každou mší sv. V neděli prostor ke zpovědi většinou není.

Už dnes oznamujeme, že na Květnou neděli, protože se čtou nebo zpívají pašije, bude první a poslední bohoslužba posunuta, a sice na 6.30, 8.00, 9.00 a 10.30.

Ohlášky z minulého týdne

Zpět