Ohlášky 12.3. 2023 – 3. neděle postní

11. 03. 2023

Bohoslužby v týdnu jsou podle rozpisu, více info k nalezení zde.

V postní době se v kostele modlíme pobožnost Křížové cesty v neděli a v pátek v 17.30 hod.

Přijměte pozvánku na postní koncert. V 17.30 zazní v kostele postní oratorium Josefa Haydna – Sedm slov Vykupitelových na kříži. Oratorium bude proloženo zvukovým záznamem meditací v podání Radovana Lukavského.

V neděli 26. března od 14.00 do 17.00 hod. bude v kostele přítomno více kněží, aby měli věřící možnost vykonat velikonoční svatou zpověď. Využijte této možnosti.

Ve středu 29. března 2023 od 9.00 do 14.00 hod bude probíhat úklid garáže. Prosíme o uvolnění parkovacích míst odstranění všech odložených věcí v tomto čase.

Ve čtvrtek 30. března si připomeneme 80. výročí popravy Marie Restituty. Tento den pojedeme do Vídně a s průvodcem navštívíme místa, kde sr. Restituta žila. Zájemce o tento zájezd prosíme, aby se co nejdříve přihlásili v sakristii. K dnešnímu dni je přihlášeno 15 účastníků.

V sobotu 1.dubna v 19.00 hod bude v kostele koncert Czech Virtuosi, v jejich podání zazní Vivaldiho a Pergolesiho Stabat Mater. Na tento koncert budou vstupenky v městském předprodeji.

Dnes končí sbírka ručníků a panské obuvi do charitního šatníku pro lidi bez domova. Po 14 dnech to bude už 3. zásilka do Podaných rukou.

První svaté přijímání dětí, které se připravují v tomto školním roce, bude 4. června.

Letní tábor pro děti z naší farnosti se uskuteční v termínu od 29. července do 5. srpna. Bližší informace zde.

Byla dokončena oprava EPS na ochoze pod kopulí kostela. V sobotu 8 brigádníků z farnosti vystoupalo na tento ochoz. Cílem bylo umytí všech oken po obvodu kostela. Patří jim velké poděkování

V sále DC jsou vystaveny knihy určené k rozebrání.

Zpět