Den pro děti č. 1

26. 06. 2020

V pondělí 13. 7. 2020 se uskuteční první z ohlášených dnů, kdy děti naší farnosti budou moci spolu s mladými vyrazit na celodenní výlet.

Vypravíme se do krásných míst severně od Brna, do okolí Sloupsko-šošůvských jeskyní. Větší část dopoledne strávíme v bývalém lomu a vápence, nyní areálu Velká dohoda (www.velkadohoda-moravskykras.cz), kde je vybudováno lanové centrum pro malé i velké. Po obědě z vlastních zásob bychom se vypravili do Šošůvky do krásné nové kaple sv. Václava a sv. Anežky České. Zde bychom strávili také chvíle duchovní a následně lehce rozšířili své věroučné obzory. Před 17. hodinou se vydáme zpět do Brna.

Pro koho je výlet určen: děti všech věkových kategorií (předškolní děti ideálně s doprovodem jednoho z rodičů)

Kolik to bude stát: děti by si hradily atrakce v areálu Velká dohoda (17 lanových stanovišť 150 Kč, menší dětské hřiště 50 Kč, lanovka pro odvážné 200 Kč)

Co s sebou: dobré boty, pláštěnku, pokrývku hlavy, jídlo a pití na celý den, peníze dle potřeby

Důležité časy: ráno sraz na hlavním vlakovém nádraží nejpozději v 7:50, večer návrat vlakem cca v 18:00 též na Hlavní nádraží

Jak je možné se hlásit: ideálně na mail , stačí uvést jméno a příjmení dítěte, věk; zda si bude chtít vyzkoušet klasický okruh v lanovém centru (17 překážek) či stačí jen malé dětské hřiště, nebo si naopak troufne na lanovku (podrobné informace a fotky na odkazu výše); možno také využít kontakt 604 359 549. Uzávěrka přihlášek je ve středu 8. 7. 2020.

Těšíme se na Vás!