7.neděle v mezidobí

11. 03. 2019

Bohoslužby: 7.30 za farníky a dobrodince, 9.00 přenášená Rádiem Proglas a 10.30.

Pátek a sobota jsou první v měsíci. Připomínáme si úctu k Nejsvětějšímu Srdce Ježíšovu a k Neposkvrněnému Srdci P. Marie.

V úterý v 17.00 bude bohoslužba slova a adorace.

Úklid Centra tento týden zajistí skupina mládeže. Hledáme další pomocníky na úklid našeho Centra.

Otec Pavel bude ve středu v 12.00 sloužit mši v Ostravě pro přímý přenos TV Noe. V 14.00 bude vysílán rozhovor o stavbě našeho kostela.

Navečer bude mít mši a besedu v Sazovicích

Příští neděle bude 8. v mezidobí. Otec Pavel bude mít bohoslužby v bazilice na Starém Brně, odkud přijde k nám sloužit mši v 9.00 a 10.30 augustinián P. Angelo Lemme.

Centrum naděje a pomoci nabízí cyklus přednášek pro snoubence a novomanžele: Umění komunikace a O manželství a sexualitě – nejbližší přednáška začíná v úterý 26. února.

Ve středu 27. února od 17.00 do 18.30 se v centru Brna uskuteční každoroční Pochod pro život – na ochranu nenarozeného života. Bližší informace na vývěsce.

Po loňském úspěchu plánujeme o víkendu 25. – 28. dubna opět duchovní obnovu rodin u sester v Břežanech u Znojma. Bližší informace a přihlášky u s. Margity.

Jako každý rok i letos se bude 8. května pořádat pouť do Mariazell.

Prosíme, pokud se vám líbila výstava o Janu Zrzavém, napište organizátorům do pamětní knihy pozitivní hodnocení.

Vzadu na stolečku si můžete už nyní opatřit krabičku na postní almužnu a brožurku Malý průvodce postní dobou.