26. neděle v mezidobí

30. 09. 2019

Bohoslužby: 7.30 za farníky a dobrodince, 9.00 a 10.30.

Zítra bude památka sv. Jeronýma, v úterý sv. Terezie od Dítěte Ježíše, ve středu sv. Andělů strážných, v pátek sv. Františka z Assisi. Pátek a sobota jsou první v měsíci říjnu, který je dle přání Sv. otce mimořádným misijním měsícem. Zároveň je to měsíc, kdy věnujeme zvláštní pozornost modlitbě růžence.

Úklid Centra má na starosti skupina mladších žen.

V sobotu uskutečníme pouť na mariánské poutní místo Přibyslavice. Odjezd bude v 13.30 od plaveckého bazénu na Halasově náměstí, návrat kolem 20.00. Po cestě si prohlédneme třebíčskou baziliku, jeden z nejkrásnějších chrámů u nás. Přihlášky v sakristii se zaplacením 200 Kč, studenti 100, školní děti zdarma. Máme ještě několik volných míst. Několik zájemců s tělesným postižením může odvézt jeden ochotný dobrovolník se speciálním vozidlem až přímo ke vchodu do kostela.

Vyučování náboženství: u nás v DC: v pondělí v 17.00 1. – 5. tř. s. Margita, v úterý v 17.45 6. – 9. tř. o. jáhen. Škola Blažkova: úterý 4.-5. tř. v 13.15, 1. – 3. tř. Škola Milénova: úterý 1. – 5. tř. v 14.00. Další informace u s. Margity.

1. listopadu navštíví naši farnost kněží vincentini s ostatky sv. Vincenta.

2. listopadu pojedeme jako každý rok na pouť k P. Marii do Křtin.

3. listopadu budeme slavit naše farní patrocinium bl. Restituty.

Na stolečku vzadu si můžete vzít kartičky s přihláškou za donátora Fondu Puls. Také jsou tam letáčky, které prosíme o rozdání při vašich návštěvách jiných farností, např. poutí na Vranově. Děkujeme!