25. neděle v mezidobí

23. 09. 2019

Bohoslužby: 7.30 za farníky a dobrodince, 9.00 přenášená Rádiem Proglas a 10.30.

Zítra bude památka sv. Pia z Pieltrelciny, v pátek sv. Vincence z Paula, zakladatele řehole našich sester. V sobotu bude slavnost sv. Václava, doporučený svátek.

Úklid Centra má na starosti skupina mládeže v úterý odpoledne. V 17.00 bude bohoslužba slova a adorace. V 19.30 budou Modlitby matek.

O 1. sobotě v říjnu (5. 10.) uskutečníme pouť mariánské poutní místo Přibyslavice. Odjezd bude v 13.30 od plaveckého bazénu na Halasově náměstí, návrat kolem 20.00. Po cestě si prohlédneme třebíčskou baziliku, jeden z nejkrásnějších chrámů

u nás. Přihlášky v sakristii se zaplacením 200 Kč, studenti 100, školní děti zdarma.

Vyučování náboženství: u nás v DC v pondělí v 17.00 1. – 5. tř. s. Margita, v úterý v 17.00 6. – 9. tř. o. jáhen. Škola Blažkova a Milénova bude upřesněno, informace u s. Margity.

1. listopadu navštíví naši farnost kněží vincentini s ostatky sv. Vincenta.

2. listopadu pojedeme jako každý rok na poť k P. Marii do Křtin.

3. listopadu budeme slavit naše farní patrocinium bl. Restituty.

Prosíme toho, kdo donesl Petici za ústavní ochranu vody a půdy, aby zařídil její doručení na příslušná místa. Děkujeme.