20. neděle v mezidobí

19. 08. 2019

Bohoslužby: 7.30 za farníky a dobrodince a 9.00. Otec Pavel slouží dnes poutní mši sv. ze slavnosti Nanebevzetí P. Marie u jezuitů.

V úterý bude památka sv. Bernarda, ve středu sv. Pia X., ve čtvrtek P. Marie Královny a sobotu svátek sv. apoštola Bartoloměje.

Příští neděle bude 21. v mezidobí. Při bohoslužbách bude sbírka na stavbu kostela. Mši v 9.00 bude přenášet Rádio Proglas a po ní bude křest dvou dětí.

Úklid Centra má na starosti skupina mladších žen dle jejich domluvy.

Ve čtvrtek ráno po mši bude adorace.

Děkujeme obětavým pomocníkům, kteří v úterý vyložili provizorní lavice, darované nám z nového kostela ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Děkujeme rovněž ochotným brigádnicím, které plnily obálky pro naše dárce a prosíme ještě o pomoc ve středu od 15.00.

Nyní o dovolených častěji navštěvujete různé poutě a církevní akce. Hledáme ochotné spolupracovníky, kteří by se nebáli nabídnout naše letáčky na podporu stavby kostela. Např. po celé září budou každou neděli poutě na Vranově, na které přichází velké množství věřících, kteří by možná rádi podpořili stavbu našeho kostela. Děkujeme!